Wczytuję dane...

Przenośne mini łóżeczko turystyczne dla niemowląt

Łóżeczko dla niemowląt

Chciałbyś kupić łóżeczko niemowlęce, ale nie możesz się zdecydować na żadne? Chciałbyś pojechać gdzieś ze swoim maleństwem na wycieczkę, ale nie masz miejsca w samochodzie na duże łóżeczka turystyczne dla dzieci? Nie czekaj ani chwili tylko wybierz z naszej oferty łóżeczka dla niemowląt.

Przenośne łóżeczko dla niemowląt

W naszej ofercie mamy do zaoferowania przenośne łóżeczko dla niemowlaka, które idealnie będzie nadawać się na podróż samochodem na różnego typu wycieczki. Są one przeznaczone dla niemowląt tylko od 0 do 5 miesiąca lub do momentu kiedy zacznie się samo obracać. Nasze łóżeczka dla niemowląt przenośne dlatego nie będzie problemu, aby brać je na wakacje do pokoju hotelowego. Jest to lepszy wybór niż łóżeczko dostawne, które są o wiele większe i cięższe oraz mało praktyczne w przypadku wycieczek. Przenośne mini łóżeczko turystyczne pozwala na swobodne przemieszczanie w dowolne miejsce. Zbudowany jest z solidnych ścianek, na których znajdują się specjalne otwory które umożliwiają cyrkulację powietrza. Zapewnia w ten sposób spokojny, zdrowy sen dla malucha, a rodzicom zapewnia spokojnie przespane noce bez niepotrzebnego budzenia. Posiadają naturalny materiał wykonany z 100% bawełny, która daje możliwość wyprania w pralce w temperaturze 40°C. Mini Łóżeczka turystyczne dla niemowląt posiadają różne wzory i kolory, które można dopasować do własnych preferencji i zapotrzebowań.

Przeznaczenie łóżeczka dla niemowląt

Łóżeczko jest bardzo praktyczne w użyciu. Możesz w pierwszych miesiącach spać razem z twoim skarbem w łóżku. Należy pamiętać, aby nigdy nie zostawiać dziecka bez nadzoru. Łóżeczko powinno zawsze znajdować się na płaskiej powierzchni, która zapewni bezpieczeństwo dziecku. Nie powinno się pod żadnym pozorem zaginać albo rzucać łóżeczkiem, ponieważ grozi to wypadnięciem dziecka z przenośnego łóżeczka. Jeżeli twoje dziecko ma ulubione zabawki, pluszaki to zalecane jest nie kładzenie ich w przenośnym łóżeczku dla niemowląt. Należy go używać z wezgłowiem bądź łóżkiem przesuniętym górną stroną do ściany. Jest to z pewnością lepsza alternatywa niż kokon dla niemowlaka, ponieważ dzieci się w nim nie uduszą. Kokon niemowlęcy może złożyć się podczas użytkowania w przeciwieństwie do naszych łóżeczek. W zestawie dostępne jest łóżeczko przenośne składane w wygodną torbę i materacyk, które można prać w pralce według instrukcji na ulotce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszych łóżeczek dla niemowląt

Sortuj według:
Wyświetl po produktów